zdenka233
9. června 2015 12:22

Herečka Zdeňka Žádníková-Volencová (40), kterou si diváci pamatují coby Ivanku ze seriálu Rodinná pouta, má doma čtyři děti, ale s dalším rozšířením rodinného klanu prý rozhodně nepočítá.

Čtyři děti už jsou pro sympatickou herečku nepřekonatelným stropem. „S rozením jsem skončila a mám splněno. Děti miluji, mám čtyři, třináctiletou Andrejku, o čtyři roky mladší Janičku, čtyřletou Zuzku a dvouletého Jiříka a jsem šťastná a spokojená máma,“ pochlubila se herečka, která se už těší na prázdniny a dovolenou.

„Letos poprvé pojedeme všichni společně, celá rodinná grupa, na dovolenou. V srpnu zamíříme k moři do Itálie a pak se přesuneme za kamarády do Francie. Snad to ve zdraví přežijeme, přeci jen jsme početnější partička a v září naskočím v plné síle, v což pevně doufám, do další divadelní sezóny,“ svěřila se herečka.

Zdeňka Žádníková se trojicí mladších ratolestí (nejstarší Andrea plnila školní povinnosti) pochlubila na křtu knížky designérky Andrey Vokřálové – Dejte dětem pokoj.

„No, rozhodně to není, jak by mohl název napovídat, o tom, aby si rodiče dětí nevšímali. Naopak, je to interaktivní průvodce zařizováním dětských pokojů s množstvím obrázků. Můžu vám prozradit, že u nás se, když jsem ji četla, chytla. Děti ukazovaly, co by si představovaly, aby se ještě objevilo u nich v pokojíčku. Až se mi z toho trošku zamotala hlava. Naštěstí už máme dům dostavěný, takže zřejmě dojde i na jejich přání a budeme podle nich dolaďovat detaily,“ s úsměvem dodala herečka. ■

zdenka234

zdenka244

zdenka235

Foto: Super.cz/Hermína

Kontakt

Zdeňka Žádníková
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Položky označené * prosím vyplňte. Děkuji
Zadejte prosím své jméno!
Zadejte prosím svůj e-mail!
Zadejte svůj telefon
Napište svou zprávu!

Sociální sítě

Odkazy

Vyhledávání


Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/html/zadnikova.cz/public_html/modules/mod_search/mod_search.php on line 44